Програма Guest Lecturer на кафедрі підприємництва та екологічної експертизи товарів ІСТР

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Лектор Віталій Крупін

З 10 до 24 листопада 2021 року на кафедрі підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки буде реалізовано програму Guest Lecturer.

Лектор – Віталій Крупін, доктор філософії, ад’юнкт, Інститут розвитку села і сільського господарства Польської академії наук.

Режим роботи – онлайн на платформі Zoom.

Цільова аудиторія – студенти, аспіранти і викладачі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Програма реалізовується на підставі двостороннього договору між Інститутом розвитку села і сільського господарства Польської академії наук та Інститутом сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка».

Відповідальна за реалізацію програми – Оксана Шайда, доцент кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів.

Тематика

1. Кліматичні цілі ЄС на 2050 рік у контексті аграрного розвитку Польщі (частина 1).
  2. Кліматичні цілі ЄС на 2050 рік у контексті аграрного розвитку Польщі (частина 2).
  3. Торгівля аграрною продукцією в світлі цілей сталого розвитку: концепція науково-дослідного проєкту TRADE4SD у програмі Горизонт 2020 (частина 1).
  4. Торгівля аграрною продукцією в світлі цілей сталого розвитку: концепція науково-дослідного проєкту TRADE4SD у програмі Горизонт 2020 (частина 2).
Приєднані файли