Програма Guest lecturer на кафедрі ПЕЕТ за участю професора Лодзької політехніки Мартина Барбурського

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Герб Львівської політехніки

Лектор – Мартин Барбурський (Marcin Barburski), доктор габілітований, професор Лодзької політехніки, м. Лодзь, Республіка Польща.

Термін реалізації програми – з 12 до 14 травня 2022 року.

Режим роботи – онлайн на платформі Microsoft Teams.

Цільова аудиторія – студенти ІІІ–IV курсів, аспіранти і викладачі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Відповідальна за реалізацію програмиОксана Шайда, к.е.н. доцент кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів (0972548003).

Графік реалізації програми

• 12 травня 2022 року
    1. Ознайомча зустріч із Мартином Барбурським, доктором габілітованим, професором Лодзької політехніки.
    2. Відкрита лекція (2 год) на тему «Матеріалознавство» – інноваційна, технічна текстильна продукція з урахуванням аспектів сталого розвитку. Частина 1».
    3. Запитання-відповіді.
  • 13 травня 2022 року
    1. Відкрита лекція (4 год) на тему «Матеріалознавство» – інноваційна, технічна текстильна продукція з урахуванням аспектів сталого розвитку. Частина 2».
    2. Запитання-відповіді.
    3. Обговорення.
  • 14 травня 2022 року
    1. Відкрита лекція (4 год) на тему «Матеріалознавство» – інноваційна, технічна текстильна продукція з урахуванням аспектів сталого розвитку. Частина 3».
    2. Запитання-відповіді.
    3. Обговорення.