Програма Guest lecturer на кафедрі ПЕЕТ за участю лектора з Дослідницької мережі Лукасевича Анни Ковалик-Климчак

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Герб Львівської політехніки

Лектор – Анна Ковалик-Климчак (Anna Kowalik-Klimczak), доктор філософії, керівник Дослідницької групи промислових біотехнологій Центру біогосподарювання та екоінновацій, Дослідницька мережа Лукасевича Інституту технологій екоексплуатації, м. Радом, Республіка Польща.

Термін реалізації програми – з 11 до 13 травня 2022 року.

Режим роботи – онлайн на платформі Microsoft Teams.

Цільова аудиторія – студенти І–ІІ курсів, аспіранти і викладачі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Відповідальна за реалізацію програмиОксана Шайда, к.е.н. доцент кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів (0972548003).

Графік реалізації програми

 • 11 травня 2022 року
  1. Ознайомча зустріч із Анною Ковалик-Климчак, доктором філософії,  керівником Дослідницької групи промислових біотехнологій Центру біогосподарювання та екоінновацій, Дослідницька мережа Лукасевича Інституту технологій екоексплуатації.
  2. Відкрита лекція (2 год) на тему «Застосування інтегрованої системи термічного гідролізу / мембранних процесів для оцінки відходів хрому, що утворюються в дубильній промисловості. Частина 1».
  3. Запитання-відповіді.
 • 12 травня 2022 року
  1. Відкрита лекція (4 год) на тему «Застосування інтегрованої системи термічного гідролізу / мембранних процесів для оцінки відходів хрому, що утворюються в дубильній промисловості. Частина 2».
  2. Запитання-відповіді.
  3. Обговорення.
 • 13 травня 2022 року
  1. Відкрита лекція (4 год) на тему «Застосування інтегрованої системи термічного гідролізу / мембранних процесів для оцінки відходів хрому, що утворюються в дубильній промисловості. Частина 3».
  2. Запитання-відповіді.
  3. Обговорення.