Програма для освітян та науковців Global MIT At-Risk Fellows від Массачусетського технологічного інституту

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Проєктний офіс Львівської політехніки пропонує освітянам та науковцям Університету звернути увагу на програму Global MIT At-Risk Fellows (GMAF) від Массачусетського технологічного інституту.

Програму розроблено для підвищення освітнього й дослідницького досвіду викладачів та науковців українських університетів через ознайомлення з методами і стратегіями кампусу Массачусетського технологічного інституту в його галузях спеціалізації.

GMAF надаватиме пріоритет заявникам із таких галузей, які відповідають нагальним потребам України та мають потужне представництво в MIT:

• економічний розвиток;
  • житлове будівництво та міське планування;
  • енергетика, передові матеріали та інфраструктура (особливо ядерна та стійка форми енергії);
  • комп’ютерні науки (особливо у сферах цифрової трансформації, кібербезпеки та штучного інтелекту);
  • інженерія протезування;
  • логістика.

MIT покриває витрати, пов’язані зі стипендією GMAF, включаючи проїзд, проживання, візи, медичне страхування, навчальні матеріали, а також загальну стипендію.

Процес подання заявок на весняний семестр 2025 року відкрито до 1 серпня 2024 року.

Докладніше – на сторінці Проєктного офісу Львівської політехніки у соцмережі Фейсбук.