Програма Балтійського університету запрошує аспірантів до участі у тренінгу в Лодзькій політехніці

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Програма Балтійського університету (The Baltic University Programme, BUP) запрошує аспірантів взяти участь у тренінгу, який відбудеться 22–26 листопада 2023 року в Лодзькому політехнічному університеті, Польща.

Тренінг є гарною можливістю для аспірантів зібратися разом, поспілкуватися та ознайомитися з новими науковими перспективами у міжнародному академічному середовищі.

Програма тренінгу включає лекції, воркшопи, студентські презентації PhD-робіт, а також індивідуальні консультації з міжнародними експертами.

Участь у заході є безкоштовною. BUP покриває витрати на проживання, харчування та місцевий транспорт.

До участі у тренінгу приймають аспірантів, які закінчили щонайменше перший рік навчання.

Крайній термін подачі заявок – 15 жовтня 2023 року.

Реєстрація

Нагадаємо, що Національний університет «Львівська політехніка» є одним із учасників Програми Балтійського університету.