Програма Балтійського університету оголошує набір на курс тренінгів для викладачів українських ЗВО

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Лого BUP

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки повідомляє, що Програма Балтійського університету (Baltic University Program, BUP) оголошує набір на курс тренінгів для викладачів українських університетів на тему «Розробка та впровадження дистанційного і змішаного викладання та навчання для викладачів в Україні». Вимога до претендентів – знання англійської мови на рівні В2 та вище.

Цей курс є частиною проєкту RESCUU від Baltic University Programme. Він складатиметься з 12 онлайн-лекцій. Також потрібно буде написати проєкт.

Час проведення тренінгів – березень-червень 2023 року. Після завершення курсу учасники отримають сертифікати.

Крайній термін реєстрації – 10 березня.

Докладна інформація про розклад і теми

Реєстрація

Нагадаємо, Національний університет «Львівська політехніка» є одним із учасників The Baltic University Programme.