Програма академічних обмінів імені Фулбрайта продовжила термін приймання документів для двох програм

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Незважаючи на трагічні обставини війни, Програма академічних обмінів імені Фулбрайта підтверджує свою присутність в Україні, не відмовляється від планів, пов’язаних з майбутньою діяльністю, і провадить конкурсний набір на 2023–2024 рік.

Термін приймання документів продовжено до 30 червня 2022 року для двох програм.

Fulbright Graduate Student Program

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники закладів вищої освіти. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Докладніше про програму та реєстрація

Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program

Стажування з викладання української мови в університетах/коледжах США тривалість 9 місяців. У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці. Напрями: лінгвістика, українська література, перекладацькі/американські студії, комунікації, журналістика, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендій (липень 2023 року).

Докладніше про програму та реєстрація

Запитання щодо підготовки документів або конкурсного відбору надсилати на електронну пошту office.ukraine@iie_org.