Програма стажування «STARt Yourself@B2B Sales» від компанії Київстар

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка програми стажування

Багато студентів шукають можливість поєднувати роботу з навчанням. Компанія Київстар знає, як важливо застосовувати отримані теоретичні знання на практиці, тому заохочує до цього студентів. Компанія відкрита до нових талантів та розглядає анкету кожного кандидата.

Київстар відкриває набір на програму стажування в B2B у сфері продажу корпоративних IT-рішень. Це програма для студентів ІІІ–IV курсів. Тривалість програми – 4 місяці. Це чудова можливість перейти від теоретичних знань до практичних та отримати шанс стати співробітником Київстар після закінчення стажування.

Під час стажування студенти отримають:

• досвід роботи у продажах телеком- та ІТ-рішень для бізнесу;
  • загальні знання про сучасні телеком- та IT-рішення для бізнесу: хмарні технології на базі Microsoft, BigData-продукти, М2М-технології, рішення для організації електронного документообігу тощо;
  • знання sales-інструментів та основ ведення В2В-продажів;
  • гнучкий графік і можливість поєднувати роботу з навчанням;
  • офіційне працевлаштування та оплата роботи на період стажування.

Київстар чекає на тебе, якщо ти:

• навчаєшся на ІІІ+ курсі або є випускником ЗВО;
  • знаєш англійську мову на рівні Intermediate;
  • маєш амбітність та мотивацію.

Етапи відбору:

• заповнення анкети;
  • відеоінтерв’ю;
  • інтерв’ю з менеджером;
  • тестування.

Дедлайн подання заявок – 28 березня 2021 року.

Докладніше про стажування можна дізнатись у Відділі працевлаштування та зв'язків з виробництвом Львівської політехніки.