Програма ІІІ Міжнародної наукової конференції «Маркетинг в процесі інтернаціоналізації ринку»

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
на конференції «Маркетинг в процесі інтернаціоналізації ринку. Перспектива підприємства і споживача»

Кафедра маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» та кафедра маркетингу Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні запрошують на ІІІ Міжнародну наукову конференцію «Маркетинг в процесі інтернаціоналізації ринку. Перспектива підприємства і споживача», яка відбуватиметься 11–12 вересня 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Для учасників конференції є можливість публікації статті у міжнародному науковому виданні університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні «Annales UMCS» (Index Copernicus).

Приєднані файли