Профспілка працівників Львівської політехніки має нового очільника

Ірина Мартин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Роман Колодій

Ним став Роман Колодій, доцент кафедри телекомунікацій, який дотепер був заступником голови профспілки.

Таке рішення ухвалили делегати 43-ї звітно-виборної конференції профспілкової організації працівників Львівської політехніки, що відбулася 11 березня.

Попередній керівник Володимир Гайдук, доцент кафедри електромехатроніки та електризованих електромеханічних систем, очолював профспілку кілька каденцій, упродовж 26 років. На конференції він прозвітував про роботу профспілкового комітету за останні п’ять років.

Учасники конференції також проголосували за оновлений склад членів профкому, ревізійної комісії, делегатів на обласну звітно-виборну конференцію працівників освіти. На конференції були присутні: ректор університету, професор Юрій Бобало, який у своєму виступі акцентував на найважливіших завданнях профспілки працівників, а також керівниця Львівської обласної ради профспілки працівників освіти і науки Марія Яцейко, яка нагородила активних профкомівців Політехніки відповідними відзнаками та грамотами.