Професори Кінгстонського університету (Великобританія) відвідали ІБІД у рамках програми Erasmus+ КА1

ІБІД Львівської політехніки
Професори Кінгстонського університету відвідали ІБІД

13–17 травня 2019 року в Інституті будівництва та інженерії довкілля Національного університету «Львівська політехніка» відбулися візити професорів Кінгстонського університету (Лондон, Великобританія) Теда Дончева (Ted Donchev) та Хсейна К’ю (Hsein Kew) за програмою Erasmus+ КА1.

Цей період був насиченим цікавими науковими семінарами, лекціями та практичними заняттями, які відвідували та провадили гості з Великобританії. Зокрема, 15 травня проведено два наукові семінари з презентацією наукових досліджень та провадження навчального процесу в університеті Кінгстона.

Відбулися також зустрічі з керівництвом та викладачами Львівської політехніки, де заплановано подальшу співпрацю. Упродовж двох років проведено вже кілька таких зустрічей, що є наслідком дії програми Erasmus+ KA1, яка розширює міжнародну співпрацю між університетами.

Професори Кінгстонського університету відвідали ІБІД Професори Кінгстонського університету відвідали ІБІД