Професорки Львівської політехніки перебувають на стажуванні у Вармінсько-Мазурському університеті (Польща)

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Фото зі стажування

Професор кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Оксана Юринець разом із директором Інституту гуманітарних та соціальних наук професором Яриною Турчин перебувають на стажуванні у Вармінсько-Мазурському університеті в Ольштині під керівництвом та опікою професора Терези Астрамович-Лейк.

Представниці Львівської політехніки мали нагоду відвідати знане та потужне наукове видавництво Wydawnictwo Adam Marszałek та підписати угоду про співпрацю.

Відтепер Оксана Юринець входить до складу Наукової ради журналу Studia Orientalne. Вона переконана, що тут з’явиться чимало публікацій її колег із кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності