Професорка кафедри ЦПП взяла участь у міжнародному науковому симпозіумі в Аугсбурзі (Німеччина)

Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки
Фото із симпозіуму

Професорка кафедри цивільного права та процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки, д.ю.н., професор Оксана Баїк взяла участь у Міжнародному науковому симпозіумі «Вимушена міграція у ХХІ столітті: виклики, цінності, рефлексії», який відбувся 1‒3 грудня 2023 року в місті Аугсбург, Німеччина.

Симпозіум, який реалізовано в межах проєкту «Історії в речах. Втечі і прибуття», є рефлексією на вимушену міграцію та еміграцію українців внаслідок ескалації російської агресії в Україні у ХХІ столітті. Симпозіум разом із фотовиставкою став заключною частиною цього важливого проєкту.

Фото із симпозіуму Фото із симпозіуму Фото із симпозіуму Фото із симпозіуму
Приєднані файли