Професорка кафедри теорії права та конституціоналізму взяла участь у міжнародній конференції в Польщі

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Виступ Ірини Софінської

23 листопада 2021 року в сенаті Польщі відбулася Міжнародна конференція «Еволюція функцій парламенту – традиція та сучасність» (Ewolucja funkcji parlamentu – tradycja i współczesność), організована Центром досліджень парламентаризму на факультеті права та управління Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні з метою відзначення 100-літнього ювілею Другого сенату Польської Республіки.

Під час другої панелі конференції «Функція Сенату у правовій демократичній державі» (Funkcja Senatu w demokratycznym państwie prawnym) з доповіддю-презентацією про ефективність діяльності Верховної Ради України під час пандемії COVID-19 виступила Ірина Софінська, д.ю.н., професорка кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки.

Приєднані файли