Професорка кафедри ТОП провела профорієнтаційну зустріч з майбутніми абітурієнтами у місті Винники

Кафедра технології органічних продуктів Львівської політехніки
Фото з профорієнтаційного заходу

Із наближенням завершення навчального року в учнів науково-педагогічні працівники кафедри технології органічних продуктів Інституту хімії та хімічних технологій провели низку профорієнтаційних зустрічей зі школярами міста Львова і регіону.

Зокрема, 20 березня професорка кафедри ТОП Лілія Шевчук побувала в середній загальноосвітній школі № 47 м. Винники, де провела низку зустрічей зі школярами випускних класів. Гостя з Університету розповіла майбутнім абітурієнтам про переваги навчання у Львівській політехніці, подала перелік навчальних програм та можливостей, які мають студенти під час навчання.

Учнів запросили на Дні відкритих дверей, інтерактиви, екскурсії та заходи в нашому університеті, зокрема в Інституті хімії та хімічних технологій і на базі кафедри органічних продуктів.

Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу Фото з профорієнтаційного заходу