Професорка кафедри соціології та соціальної роботи ІГСН отримала подяку від прем’єр-міністра України

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Фото з нагородження

З нагоди Дня працівника освіти професорка кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Лариса Климанська отримала подяку від прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Також старша викладачка кафедри Ольга Герус одержала подяку від голови Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького.

Відзнаки викладачкам урочисто вручив ректор Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Бобало.

Отаким натхненно-привітальним видався на кафедрі соціології та соціальної роботи початок листопада.

Вагомо, що у цей нелегкий час держава дякує нашим освітянам за безцінну місію, яку вони здійснюють.

Фото з нагородження Фото з нагородження