Професорка кафедри МЛ пройшла курс «Розроблення професійних стандартів» від Національного агентства кваліфікацій

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Фрагмент сертифіката

Професорка кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Олена Бочко успішно завершила тестування й отримала сертифікат за підсумками навчання, яке реалізовувало Національне агентство кваліфікацій щодо розроблення професійних стандартів.

«Я вперше пройшла такий курс. Цікаво й пізнавально. Нові думки щодо вдосконалення професійної кваліфікації, розподіл трудових функцій та компетентностей, умінь, комунікацій та відповідальності. Попереду складний шлях опрацювання та розробки професійних стандартів. Вже не раз рецензувала наукові статті в міжнародних наукових журналах (Scopus, Web of Science), але тепер є свіжі ідеї щодо напрямів досліджень», – розповіла Олена Юріївна.