Професорка кафедри маркетингу і логістики ІНЕМ пройшла міжнародне стажування у Польщі

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Фото зі стажування в Польщі

Олена Бочко, д.е.н., професорка кафедри маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки, пройшла міжнародне стажування на базі кафедри прикладних соціальних наук факультету організації і менеджменту Сілезького технологічного університету в Глівіцах (Польща).

У процесі проходження стажування професорка:

• опанувала новітні унікальні методики викладання;
  • отримала досвід викладацької діяльності;
  • обмінялася корисною інформацією із закордонними колегами й отримала нові наукові зв’язки.

Олена Юріївна вдячна за насичене та цінне стажування, за увагу викладачів приймаючої кафедри – dr hab. inż., prof. Jan Kaźmierczak та dr hab., prof. PŚ. Aleksandra Kuzior.

Фото зі стажування в Польщі Фото зі стажування в Польщі Фото зі стажування в Польщі Фото зі стажування в Польщі