Професорка ІГСН стала заступником головного редактора міжнародного журналу Journal of Policy & Governace

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки журналу

Професорку кафедри соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки Ларису Климанську затверджено на посаду заступника головного редактора міжнародного наукового періодичного журналу Journal of Policy & Governace [eISSN: 2564–212X; CODEN: JPGOC8].

У журналі всебічно висвітлюють теми політики й управління у міждисциплінарному та мультидисциплінарному підході. Поєднуючи як наукову, так і професійну сфери, журнал надає професіоналам, практикам, дослідникам, студентам, політикам інформацію про зміни у сфері політики та управління.

Журнал індексують наукометричні бази CrossRef, PeerReview, COPE, OpenAcess. Заплановано з 2023 року мати можливість індексуватися в наукометричній базі даних Web of Science.