Професора кафедри обліку та аналізу Університету Анатолія Загороднього відзначено державною нагородою

ІНЕМ Львівської політехніки
Анатолій Загородній

З нагоди Дня науки за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Президент України Петро Порошенко відзначив державними нагородами відомих науковців Львівщини.

Зокрема, званням «Заслужений працівник освіти України» нагороджений багаторічний завідувач кафедри обліку та аналізу, а сьогодні професор цієї кафедри Анатолій Загородній. Відповідне рішення було оприлюднене на сайті глави держави.

Колектив Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту вітає Анатолія Григоровича із цією почесною відзнакою!