Професор з Німеччини Володимир Супрун прочитав низку відкритих лекцій в Інституті хімії та хімічних технологій

Інститут хімії та хімічних технологій
Фото з лекції

Почесний професор німецьких університетів Лейпцига і Галле Володимир Супрун з 8 по 11 жовтня 2024 року прочитав в Інституті хімії та хімічних технологій Львівської політехніки низку відкритих лекцій за темою «Новітні технології хімічної галузі» для працівників та студентів.

Тематика лекцій охоплювала широкий спектр важливих та актуальних для сьогодення проблем: «Окси-модифікація нановугілля на основі карбіду», «Біовугілля: новітні методи виробництва та використання», «Шляхи використання поліуретанових відходів» та інші.

Лекції професора Супруна відбулись на запрошення кафедри хімічної інженерії та кафедри хімічної технології переробки пластмас за програмою «Гостьовий лектор».

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції