Професор Wsei Lublin Academy у рамках програми «Візит-професор» прочитав курс для студентів кафедри АІП

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Скріншот з онлайн-лекції

Упродовж листопада-грудня 2023 року для студентів спеціальності 081 «Право» Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки на кафедрі адміністративного та інформаційного права у рамках програми «Візит-професор» представник Університету міста Любліна (Польща) Томаш Воловець (Tomasz Wołowiec) – доктор філософії, професор і проректор з науки та міжнародного співробітництва Wsei Lublin Academy – прочитав факультативний курс.

Метою курсу на тему «Податкове право України та Польщі: порівняльна характеристика правових та економічних аспектів» було отримання студентами поглиблених знань у сфері фінансового права країн Європейського Союзу.

Цей курс допоміг здобувачам вищої освіти подискутувати, поглибити й закріпити знання в галузях податкового, фінансового, бюджетного права у міжнародній парадигмі та дізнатися про нові виклики права під час складної економічної ситуації.

Щиро вдячні пану Томашу Воловцю за змістовні та ґрунтовні лекції, будемо раді подальшій плідній співпраці!

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції