Професор Володимир Супрун з університету Галле відвідає ІХХТ з відкритими лекціями

Інститут хімії та хімічних технологій
Володимир Супрун

До уваги студентів та працівників Інституту хімії та хімічних технологій!

З 8 квітня 2024 року професор Володимир Супрун з Галле-Віттенберзького університету імені Мартіна Лютера (м. Галле, Німеччина) відвідає кафедри хімічної інженерії та хімічної технології переробки пластмас з відкритими лекціями.

Професор Супрун презентує цикл лекцій з актуальних питань хімічної технології та інженерії:

• 8 квітня, 14:50 – лекція «Підготовка магістрів хімічної технології в університетах Галле та Лейпціга, 101, ІХ корпус;
  • 8 квітня, 16:25 – лекція «Регенерація фосфору із стічних комунальних вод», 101, ІХ корпус;
  • 9 квітня, 14:50 –лекція «Технологія виробництва біодизелю», 101, ІХ корпус;
  • 9 квітня, 16:25 – лекція «Технологія виробництва біогазу», 101, ІХ корпус;
  • 10 квітня, 14:50 – лекція «Перспективи та проблеми використання вітрової енергії», 101, ІХ корпус.

Організатори запрошують всіх охочих студентів та працівників Інституту хімії та хімічних технологій!