Професор Василь Козик – 25 років на посаді завідувача кафедри економіки підприємства та інвестицій

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Львівської політехніки
Василь Козик

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки вітає професора Василя Васильовича Козика із 25-річчям на посаді завідувача кафедри!

Ваша багатогранна діяльність, що базується на високому професіоналізмі та порядності, чуйному ставленні до колег, завжди були результатом успішного розв’язання всіх завдань, які стояли перед Вами. І тому закономірно, що стільки років кафедру очолює такий мудрий та відповідальний завідувач. Ваші людяність, вміння знаходити спільну мову з людьми, розв’язувати численні проблеми, чутливо відчувати життєві зміни, сприймати нове та втілювати це в життя – здобули Вам заслужену повагу колег. Від щирого серця колектив кафедри бажає Вам міцного здоров’я, творчої енергії та бадьорості, віри й наснаги, конструктивної роботи для досягнення значних успіхів у всіх починаннях, ефективного розв’язання викликів сучасності!