У рамках Лекторію «Гордість міста» 2.0 професор Університету прочитає лекцію про Казімєжа Твардовського

За матеріалами сайту Львівської міської ради
оголошення Лекторію «Гордість міста»

Громадська організація «КонтрФорс» продовжує серію заходів про видатних львів’ян та запрошує відвідати Лекторій «Гордість міста» 2.0. Захід відбуватиметься у вересні-жовтні 2018 року й складатиметься з 8 щотижневих лекцій про 8 видатних містян, більшість зображень яких були розміщені на рекламоносіях Львова впродовж 2017–2018 років.

Зокрема, на 28 вересня у рамках Лекторію в Центрі міської історії (вул. Акад. Богомольця, 6) заплановано лекцію «Багатогранність постаті Казімєжа Твардовського», яку прочитає Ігор Карівець, доктор філософських наук, завідувач кафедри філософії Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 18:30.

Вхід на лекторій вільний (для деяких лекцій треба оплатити вартість вхідного квитка в музей).

Обов’язкова попередня реєстрація на Лекторій 2.0.