Професор університету Голдсміс (Великобританія) в межах проєкту UniTECH прочитав лекцію для слухачів із Політехніки

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Скріншот з онлайн-лекції

6 травня 2023 року Іван Зупіч, професор Інституту досліджень менеджменту університету Голдсміс (Лондон, Великобританія) прочитав лекцію на тему «Як функціонують інвестиційні інституції» для слухачів із Львівської політехніки.

Професор Зупіч зупинився на питаннях фінансування стартапів за допомогою фондів приватної власності, венчурних та хедж-фондів. Велику зацікавленість у слухачів викликали питання, пов’язані з вибором венчурного фонду для фінансування стартапів у Європейських країнах.

Лекцію було прочитано в межах курсу підвищення кваліфікації «Весняна школа «Європейський досвід трансферу технологій», яка реалізується в рамках проєкту Jean Monnet European technology transfer for Ukrainian universities (UniTECH – 101047891 – GAP-101047891) за програмою Jean-Monnet Chairs.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції