Професор Познанської політехніки вдруге розпочав участь у програмі «Візит-професор» на кафедрі ТТ

Кафедра транспортних технологій Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заняття

У весняному семестрі 2022–2023 навчального року на кафедрі транспортних технологій Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки Гжегош Вальдемар Сьласкі вдруге розпочав участь у програмі «Візит-професор», яку організовано спільно з Центром міжнародної освіти Університету.

Гжегош Сьласкі є професором, інженером із транспорту Познанської політехніки (Республіка Польща). На кафедрі транспортних технологій він буде виконувати навантаження відповідно до навчального плану зі студентами спеціальності 275 «Транспортні технології (за видами)», спеціалізація 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)».

Це позитивний досвід, який дає студентам можливість ознайомитися з новітніми європейськими технологіями технічного сервісу транспортних засобів, їхньою експлуатаційною надійністю. До того ж дасть змогу вдосконалити англомовну практику та подальшу діяльність викладачів і здобувачів у контексті розвитку інтернаціоналізації.