Професор Львівської політехніки проведе всеукраїнський семінар у межах реалізації проєкту Еразмус+ WARN

За матеріалами Національного Еразмус+ офісу в Україні
афіша Еразмус+

Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує представників команд проєктів Еразмус+ із розвитку потенціалу вищої освіти та проєктів Європейського Союзу для переміщених закладів приєднатись до відкритого семінару від Юрія Рашкевича на тему «Особливості конструювання освітніх програм на основі міжнародного досвіду в межах національного законодавства».

Семінар відбудеться 19 лютого 2020 року в межах реалізації проєкту Еразмус+ WARN «Академічна протидія гібридним загрозам» за співпраці з членом Національної команди експертів з реформування вищої освіти, професором кафедри інформаційних технологій видавничої справи Національного університету «Львівська політехніка» Юрієм Рашкевичем і представниками Національного Еразмус+ офісу Світланою Шитіковою та Жанною Талановою.

Місце проведення заходу – Державний університет інфраструктури та технологій (м. Київ, вул. Кирилівська 9, аудиторія 110). Початок о 14:00.