Професор Олексій Гумін взяв участь у семінарі «Наукова робота як шлях до професійного зростання у ЗВО»

Кафедра кримінального права і процесу Львівської політехніки
Фото із семінару

21 квітня 2023 року завідувач кафедри кримінального права і процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки, доктор юридичних наук, професор Олексій Гумін взяв активну участь у науковому навчально-практичному семінарі на тему «Наукова робота як шлях до професійного зростання у закладах вищої освіти» в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука (місто Рівне).

Учасниками заходу стали провідні науковці закладів вищої освіти України, серед них 15 докторів наук, професорів, керівники навчальних закладів та їхні заступники. У дискусіях брали участь всі присутні на семінарі.

Фото із семінару Фото із семінару Фото із семінару Фото із семінару