Колектив ІЕПТ вітає професора Мирослава Мальованого з почесним званням «Заслужений діяч науки і техніки України»

ІЕПТ Львівської політехніки
Професор Мирослав Мальований

Відповідно до Указу Президента України № 251/2017 про відзначення державними нагородами з нагоди Дня незалежності України за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм завідувачу кафедри екології та збалансованого користування Національного університету «Львівська політехніка», доктору технічних наук, професорові Мальованому Мирославу Степановичу присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

Колектив Інституту сталого розвитку імені В. Чорновола вітає Мирослава Степановича з високою державною нагородою і бажає йому міцного здоров’я, сімейного щастя та злагоди, натхнення і нових досягнень!

Указ Президента України № 251/2017

Приєднані файли