Професор катедри української мови Ірина Фаріон стала лавреатом Обласної премії

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото з нагородження

Доктор філології, професор катедри української мови Ірина Фаріон за значні досягнення в галузі науки стала лавреатом Обласної премії для працівників наукових установ та закладів вищої освіти.

Премією відзначають відомих учених і знаних фахівців за значні досягнення в галузі природничих, технічних, гуманітарних і соціально-економічних наук, а також молодих учених і дослідників.

«Нагорода створена з метою сприяння подальшого розвитку науки, утвердження високого авторитету науковців Львівщини в Україні та підтримки й стимулювання проведення наукових досліджень. Департамент освіти щиро вітає лауреатів та бажає їм подальших здобутків у науці», – зазначив директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Олег Паска.

Диплом Ірини Фаріон Фото з нагородження