Доктор філології, професор катедри української мови Ірина Фаріон за значні досягнення в галузі науки стала лавреатом Обласної премії для працівників наукових установ та закладів вищої освіти.
Премією відзначають відомих учених і знаних фахівців за значні досягнення в галузі природничих, технічних, гуманітарних і соціально-економічних наук, а також молодих учених і дослідників.
«Нагорода створена з метою сприяння подальшого розвитку науки, утвердження високого авторитету науковців Львівщини в Україні та підтримки й стимулювання проведення наукових досліджень. Департамент освіти щиро вітає лауреатів та бажає їм подальших здобутків у науці», – зазначив директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Олег Паска.
![Диплом Ірини Фаріон](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/15/para/gallery/um-diplom.png?itok=GnSRB8Yp)
![Фото з нагородження](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/11/15/para/gallery/um-nagorodzhennya.jpg?itok=EO4LCIVV)