Професор кафедри прикладної математики ІМФН долучився до створення репортажу в новинах «Голосу Америки»

Кафедра прикладної математики Львівської політехніки
Скріншот з відеозапису

Професор кафедри прикладної математики Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки Ростислав Бунь долучився до створення репортажу в новинах «Голосу Америки», Вашингтон, – Scientists Try to Assess Wars’ Impact on Environment, Climate Change.

У репортажі йдеться про вплив війни в Україні на довкілля та глобальну зміну клімату, про колосальні додаткові емісії парникових газів, які через свою специфіку не охоплені міжнародною системою звітування про емісії, та відсутність відповідальності за ці емісії.

Репортаж буде перекладено більш ніж 40 мовами та поширюватиметься всіма регіональними службами «Голосу Америки».

Цій тематиці присвячено й нещодавно опубліковану статтю професора Буня в журналі Science of the Total Environment (квартиль Q1), прес-реліз Universities Space Research Association, Washington, а також виступ професора в Оксфордському університеті, про що вже повідомляли у новинах Львівської політехніки.