Професор кафедри МО взяв участь у зустрічі переможців конкурсу від Міжнародного фонду «Відродження»

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Керівник громадської організації «Амбасадори освіти», професор кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Олексій Другов взяв участь у зустрічі переможців конкурсу «Сприяння інтеграції ВПО та використанню інструментів місцевої демократії на рівні громад» від Міжнародного фонду «Відродження».

Було обговорено спільне завдання усіх команд-переможців: створення належних умов для успішної інтеграції внутрішньо переміщених осіб у нових громадах. Мозковий штурм щодо ідей з успішної інтеграції провела керівниця Західноукраїнського представництва МФВ Оксана Дещаківська.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі