Професор кафедри МКП взяв участь у круглому столі щодо кримінальної відповідальності за колабораційну діяльність

Кафедра міжнародного та кримінального права Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

30 серпня 2024 року відбувся круглий стіл на тему «Кримінальна відповідальність за колабораційну діяльність як новий виклик сьогодення». Організатори – комітет кримінального права та процесу Ради адвокатів Львівської області спільно з юридичним факультетом Львівського національного університету імені Івана Франка.

Участь у заході від кафедри міжнародного та кримінального права Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» взяв доктор юридичних наук, професор Володимир Канцір.

Обговорювали, зокрема, особливості доказування кримінальних правопорушень, пов’язаних із колабораційною діяльністю, напрями протидії, громадську позицію у справах про колабораціонізм та інші.