21 травня 2024 року в Українському католицькому університеті у Львові відбулася Міжнародна конференція «На шляху до ЄС – розвиток сільських територій», організована спільно з Інститутом розвитку села та сільського господарства Польської aкадемії наук (IRWiR PAN).
Професор кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Віталій Бойко виступив як спікер на панельній дискусії «Багатофункціональний розвиток сільських територій» із доповіддю «Механізми та напрями диверсифікації підприємницької діяльності на сільських територіях України».
У межах конференції відбувся обмін досвідом між українськими та польськими науковцями, державними управлінцями та практиками щодо розвитку сільських територій в умовах євроінтеграційних процесів та війни в Україні.
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/22/para/gallery/mo-0022.jpg?itok=-E5yfW8m)
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/22/para/gallery/mo-0013.jpg?itok=VdxM2N8Z)
![Фото з конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/5/22/para/gallery/mo-0003.jpg?itok=mYhFXNLX)