Професор кафедри менеджменту організацій ІНЕМ пройшов стажування у Кракові

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото зі стажування в Польщі

Професор кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Олексій Другов пройшов двотижневе стажування у Краківському економічному університеті.

У програму стажування входила участь у науковому семінарі з управління фінансовою стабільністю, який організовувала кафедра глобальної банківської справи та фінансових ринків КЕУ. За результатами семінару було домовлено про написання спільної наукової статті щодо фінансової стабільності у Польщі та Україні. Окрім того, Олексій Олександрович провів тренінг для студентів Краківського економічного університету з формування портфелів цінних паперів.

У рамках стажування було також проведено зустріч із проректором КЕУ з міжнародної та наукової роботи, де обговорено сучасну ситуацію у сфері вищої освіти України та Польщі, а також можливі виклики, що нас очікують попереду.

Стажування стало можливим завдяки роботі Центру міжнародної освіти Львівської політехніки і відтепер буде доступним для її працівників щороку.

Фото зі стажування в Польщі Фото зі стажування в Польщі Фото зі стажування в Польщі Фото зі стажування в Польщі