Професор кафедри ХТНГ став лауреатом третьої премії Всеукраїнського конкурсу «Краще видання року»

Кафедра хімічної технології переробки нафти та газу Львівської політехніки
Фрагмент диплома

Національна академія наук вищої освіти України організувала Всеукраїнський конкурс «Краще видання року» і визначила його переможців.

Зокрема, лауреатом третьої премії у номінації «Підручники» став професор кафедри хімічної технології переробки нафти і газу Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки Петро Топільницький за підручник «Технології виробництва олив: теорія та практика», написаний у співавторстві з викладачами закладів вищої освіти з міста Дніпра.

Колектив кафедри ХТНГ вітає свого колегу з іще однією відзнакою, бажає процвітання і подальших здобутків на творчій та науковій ниві!

Обкладинка видання Диплом призера