Професор кафедри фінансів ІНЕМ розповів про систему державного фінансового контролю в Україні

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Начальник територіального управління Рахункової палати по Львівській, Волинській, Рівненській та Тернопільській областях (у місті Львові), доктор економічних наук, професор кафедри фінансів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Володимир Піхоцький на зустрічі зі студентами і викладачами розповів про систему державного фінансового контролю в Україні в сучасних умовах.

Студенти взяли активну участь в обговоренні актуальних питань розвитку публічних фінансів. Володимир Піхоцький запросив політехніків на стажування до територіального управління Рахункової палати України.

Дякуємо Володимиру Піхоцькому за цінні поради щодо оновлення освітніх програм з управління публічними фінансами, рецензування наукових робіт студентів і викладачів, консультування здобувачів вищої освіти щодо написання випускних робіт, можливість стажуватися науково-педагогічним працівникам у Рахунковій палаті України та інше!

Отож, практика і теорія завжди разом для підготовки високопрофесійних фахівців з фінансів!

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі