Професор Ірина Фаріон визнана переможницею за найкращу доповідь на Міжнародній конференції в Мюнхені

Катедра української мови Львівської політехніки
Ірина Фаріон

Професор катедри української мови, доктор філологічних наук Ірина Фаріон за рішенням Ради Інституту слов’янської філології Університету Людвіґа-Максиміліяна у Мюнхені та за голосуванням учасників «Діалог мов – діалог культур» (28–31 жовтня 2021 р., Мюнхен) визнана переможницею за найкращу доповідь «Постколоніяльні виміри мовної політики В. Зеленського: персоналістичний контекст». У конференції-конкурсі взяли участь 42 особи.

Переможницю за результатами Дванадцятої конференції з україністики «Діалог мов – діалог культур» буде запрошено до участі у Засіданні круглого столу Інституту слов’янської філології Університету Людвіґа-Максиміліяна у Мюнхені.

Ірина Фаріон зауважила, що у міжнародній науковій співпраці надважливо пропагувати й поширювати саме націєцентричні наративи, що і є гарантом нашого внутрішнього зростання і світового зацікавлення.