Професор Ірина Фаріон виголосила лекцію «Мова – зброя та кордон» в Івано-Франківську

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото із заходу

Доктор філологічних наук, професор катедри української мови Львівської політехніки Ірина Фаріон виголосила лекцію «Мова – зброя та кордон» перед активом учнівського самоврядування міста Івано-Франківська в Центрі патріотичного виховання імені Степана Бандери. Зустріч організував департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Професор на основі історичних прикладів та сучасности доводила націєтвірну та державотвірну роль мови, що в період війни на фронті й у тилу є основною зброєю духу.

Ірина Фаріон презентувала Збірник матеріялів відкритих Пулюївських читань «Наука своєю мовою – нездоланна твердиня», наголосивши, що саме мова освіти й науки сьогодні визначає подальший розвиток нашої держави: «Наше завдання вибороти своєму народові гідне місце посеред інших народів силою української мови» (Іван Пулюй).

Учні особливо цікавилися телевізійними проєктами доповідачки «Велич особистости» і «Ген українців» та запланували наступні зустрічі. «Знання без виховання – меч у руках божевільного» (В. Сухомлинський).

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу