Професор Ірина Фаріон прочитала лекцію про великого батька видатного сина – отця Андрія Бандеру

Катедра української мови Львівської політехніки
Фрагмент афіші лекції

Доктор філологічних наук, професор катедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Фаріон на запрошення українських студентів-католиків спільноти «Обнова» прочитала публічну лекцію (Zoom Meeting) про великого батька видатного сина отця Андрія Бандеру – «Отець Андрій Бандера – революціонер у рясі».

У лекції йшлося про о. Андрія Бандеру як капелана УГА, ветерана польсько-української війни, посла місцевого сейму, провідного культурно-політичного діяча і члена Наукового товариства імені Тараса Шевченка. І, звісно, батька, що виховав усіх своїх сімох дітей націоналістами, неодноразово ствердивши: «Про Бандерів буде світ знати».