Професор Ірина Фаріон презентувала телепрограму «Ген українців» в Івано-Франківську

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото з презентації

«Ген українців» про Андрія Бандеру:
великий батько видатного сина

На запрошення комунального підприємства, що відає комплексом колишнього Палацу Потоцьких в Івано-Франківську, 22 травня професор катедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Фаріон презентувала телепрограму «Ген українців» (телеканал НТА, Львів), що популяризує видатні постаті нашого українського світу. Захід відбувався в межах організованого тижня Степана Бандери.

Добірна публіка переглянула та обговорила авторську студію «Гену українців: Андрій Бандера» про батька Степана – отця, посла місцевого сейму, капелана УГА, ветерана польсько-української війни, члена НТШ Андрія Бандеру, якого московський ворог убив 10 липня 1941 року в київських катівнях. Проте не вбити Ідеї Нації, яку сповідував великий Батько і всі його віддані Україні діти. Слова батька виявилися пророчими: «Про Бандерів буде світ знати».

Проте найважливіша частина зустрічі – це присутність усієї України: тимчасово переміщені українці з Маріюполя, Краматорська, Херсона, Бородянки, Харкова, Запоріжжя – міст – кривавих ран України, які неминуче відживуть і вибухнуть українським національним відродженням.

Знаково, що організатор зустрічі – колишній студент-архітектор, випускник Політехніки Володимир Гайдар.

Фото з презентації Фото з презентації