Професор ІППТ одержав диплом і відзнаку лауреата Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2022 рік

Кафедра економіки і маркетингу Львівської політехніки
Фото із вручення дипломів

17 липня 2024 року в приміщенні готельного комплексу «Національний» проведено урочисте засідання з нагоди вручення дипломів і відзнак лауреатам Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2022 рік (Постанова Верховної ради України № 3524-ІХ від 20 грудня 2023 р.)

Нагороди лауреатам вручив голова Верховної Ради України Стефанчук Руслан Олексійович. Урочистості відбулись за участі народних депутатів України – членів Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.

За цикл наукових праць «Закономірності та механізми економічного зростання регіонів і громад на засадах людиноцентричного та смарторієнтованого підходів» премію Верховної Ради України молодим ученим присуджено колективу авторів:

• д.е.н., с.д., заступнику директора з науково-педагогічної роботи, професору кафедри економіки і маркетингу Відокремленого структурного підрозділу «Навчально-науковий інститут просторового планування та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Попадинцю Назарію Миколайовичу;
  • працівникам Державної установи «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України»:
    • д.е.н., с.д., провідному науковому співробітнику Мульскій Ользі Петрівні;
    • к.е.н., старшому науковому співробітнику Патицькій Христині Олегівні;
    • к.е.н., старшому науковому співробітнику Лещух Ірині Володимирівні.

Інститут просторового планування та перспективних технологій вітає молодих учених з високим визнанням їхніх наукових результатів, бажає натхнення для подальшої наукової діяльності, успіхів і творчих звершень!

Диплом лауреата Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів