Професор ІППО Львівської політехніки пройшов наукове стажування в чеській Akademie HUSPOL

Кафедра КПП Львівської політехніки
Костянтин Марисюк

У рамках Угоди про науково-технічне співробітництво між Національним університетом «Львівська політехніка» та Akademie HUSPOL від 7 червня 2019 року та на підставі наказу ректора Національного університету «Львівська політехніка» професор кафедри кримінального права і процесу, д-р юрид. наук, доцент Костянтин Марисюк з 23 вересня до 16 жовтня пройшов наукове стажування у закладі вищої освіти Akademie HUSPOL (м. Граніце, Чеська Республіка) за напрямом «Освіта в державах Європейського Союзу».

Метою стажування було підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки, опанування новітніми навчальними та науковими методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів, поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною та Чеською Республікою.

У процесі здійснення наукового стажування було проведено низку робіт з освітньої та наукової галузі.

1. Досліджено особливості використання інноваційних методів навчання в сучасних навчальних закладах.
  2. Вивчено особливості організації навчальних курсів студентів у вищих навчальних закладах Чехії та Словаччини.
  3. Досліджено специфіку трансформаційної освіти та її цілі.
  4. Вивчено особливості здійснення соціальної та психологічної підтримки університетських інновацій.
  5. Вивчено специфіку функціонування ЗМІ та соціальної комунікації.
  6. Проаналізовано питання академічної мобільності у вищій школі.
  7. Вивчено питання планування та проведення міжнародних проєктів.
  8. Досліджено відмінності освітніх систем у Чехії, Словаччині, Угорщині та Республіці Польща.
  9. Проаналізовано практику та правила в традиціях написання наукових статей для журналів, що входять до наукометричних баз Scopus та Web of Science.
  10. Вивчено питання науки та практики на рівні вищої освіти у дисциплінах правових наук.
  11. Проаналізовано новітні методи навчання юристів у Чеській Республіці та практичні питання функціонування правової вищої освіти у Чеській Республіці.

Здійснене стажування є першим кроком у реалізації Угоди про науково-технічне співробітництво між Національним університетом «Львівська політехніка» та Akademie HUSPOL від 7 червня 2019 року й може стати поштовхом до подальших наукових контактів між навчальними закладами, до наукових обмінів на рівні студентів та наукового-педагогічних працівників, до спільного здійснення наукових розробок, до взаємної публікації результатів наукових досліджень у наукових виданнях сторін.

Костянтин Марисюк м. Граніце, Чеська Республіка м. Граніце, Чеська Республіка м. Граніце, Чеська Республіка