Професор ІНЕМ переміг у Всеукраїнському конкурсі «Молодий вчений року» за двома номінаціями

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Анатолій Кучер

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України підбила підсумки Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року». Відповідно до них професор кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Анатолій Кучер став переможцем у двох номінаціях: 57 «Економіка» і 62 «Менеджмент та управління персоналом».

Колектив кафедри менеджменту організацій щиро вітає свого колегу й радіє з того, що його наукові здобутки рухають українську науку вперед і мотивують до наукового пошуку інших, а він завдяки своїй діяльності заслужено увійшов до числа кращих молодих учених нашої країни!