Професор Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології одержав нагороду від ІЕЕЕ (США)

Кафедра інтелектуальної мехатроніки та роботики
Професор Орест Івахів і ректор Юрій Бобало

На листопадовому засіданні Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка» було оголошено прізвища працівників Політехніки, нагороджених медаллю імені Юрія Рудавського. Серед відзначених – завідувач кафедри інтелектуальної мехатроніки та роботики Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології професор Орест Івахів.

Цьогоріч професор отримав звання Сеньора (Senior Member) від Інституту інженерів електриків та електроніків (ІЕЕЕ, США). Це – міжнародна організація інженерів у галузі електротехніки, радіоелектроніки та радіоелектронної промисловості, світовий лідер в галузі розроблення стандартів з електроніки та електротехніки. Штаб-квартира організації розташована в Піскатавей, Нью-Джерсі (США). На сьогодні це престижне відзначення мають лише близько 5% цієї міжнародної інституції, яка налічує понад 419 000 членів у понад 160 країнах, близько 50 відсотків з яких – поза межами США. Членами IEEE є інженери, науковці та суміжні професіонали, з технічними інтересами в електричних та комп’ютерних науках, техніці та суміжних дисциплінах.