Професор Микола Бевз докладно дослідив історичну будівлю сучасної стартап-школи Львівської політехніки

Tech StartUp School Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Історична будівля Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» уже багато років є осередком творення культурних та освітніх новацій в Україні та за її межами. Вона зберігає у собі цінність та енергетику до творення й започаткування нового, адже на території сучасної стартап-школи у ХVIII столітті були перші лабораторії у місті. Таким чином школа наслідує традиції новаторства інноваторів минулих століть, що змінювали хід історії.

Тож Tech StartUp School вдячна доктору архітектури, професору, завідувачеві кафедри архітектури та реставрації Львівської політехніки Миколі Бевзу за детальне дослідження будівлі.

Бевз М. Архітектурно-містобудівні студії історичних будівель університету «Львівська політехніка» на ділянці вулиць М. Колесси – М. Коперника