Професіонали Райффайзен Банку допомагають готувати команду студентів-фінансистів Університету до конкурсу НБУ

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Фото з підготовки до конкурсу

Готуючись до участі в конкурсі Національного банку України «Монетарна політика: виклик НБУ університетам», тренери Олег Сергєєв і Олексій Побурко разом із командою студентів-фінансистів Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки зустрілися з Олександром Печерициним, директором департаменту аналітичних досліджень, та Сергієм Бойком – директором центру корпоративного бізнесу західного регіону Райффайзен Банку.

Колеги з Raiffeisen Bank – Aval поділилися своїми підходами до оцінки фінансової та економічної ситуації в країні, обговорили важливість інструментів НБУ, зокрема облікової ставки.

Кафедра фінансів дуже вдячна колегам-банкірам за присвячений час та вагомий внесок у підготовку команди до конкурсу!