Профбюро ІГСН із партнерами запрошують дітей на арт-вечір із Послами європейської молоді

За матеріалами порталу «Громадський Простір»
Заставка заходу

Посли європейської молоді запрошують дітей віком від 10 до 16 років, які мешкають у Львові, відвідати арт-вечір, який дасть змогу хоч на декілька годин повернутись у яскраве, наповнена радістю та посмішками дитинство.

Програма арт-вечора включає гру на знайомство, створення власного оригінального малюнка та своєї мрії або цілі за допомогою мистецтва, а також командну роботу.

Захід відбудеться 28 жовтня 2022 року за адресою: вул. Пекарська 22. Початок о 17:30.

Подію організовують Посли європейської молоді у партнерстві з Управлінням молодіжної політики Львівської міської ради, Дитячими клубами Львова та профбюро Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка».

Докладніше – на порталі «Громадський Простір».