Проект стартап-школи Університету переміг у конкурсі «Зробимо Львів кращим» і одержить фінансову підтримку

Tech StartUp School Львівської політехніки
конкурс «Зробимо Львів кращим»

Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» і громадська організація «Територія Ініціативної Молоді» перемогли у конкурсі «Зробимо Львів кращим» та одержать фінансову підтримку за рахунок коштів міського бюджету Львова на реалізацію соціально-культурного проекту в галузі «Освіта» – «My Growth Club (MGClub) – клуб інтелектуального розвитку майбутнього винахідника за програмою «ПроІТ».

Відповідно до рішення Львівської міської ради № 213 від 02.03.2018 р. переможці одержать на здійснення цього проекту 38 995 гривень.

На конкурс було подано 21 проект, за підсумками голосування з них обрали два, які одержали найбільшу кількість балів.